03 Czwartek

27 listopada 2020

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego - plik do pobrania

28 października 2020

Konkurs plastyczny - plik do pobrania

Fotograf-sesja jesienna
22 września 2020

W dniu 24.09.2020r. w naszym przedszkolu odbędzie się jesienna sesja fotograficzna. Prosimy aby z tej okazji przygotować dla dzieci elegancki ...

Dyżur wakacyjny

WAŻNA INFORMACJA - DYŻURY WAKACYJNE

Ze względu na sytuację epidemiczną dyżur wakacyjny będzie organizowany we wszystkich piastowskich przedszkolach w terminie :
1-17 lipca 2020r.   oraz   17-28 sierpnia 2020 r. w swoim przedszkolu.

1.  Wniosek uwzględniający aktualną sytuacje epidemiczną i wytyczne GIS,MZ i MEN można pobrać ze strony internetowej przedszkola od 15 czerwca.

2. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o wykonywaniu pracy w siedzibie pracodawcy w czasie trwania dyżurów.

3. Dokumenty ( wniosek i zaświadczenie od pracodawcy) należy złożyć do przedszkola w terminie do 22 czerwca w n/w sposób:
lub
  • Osobiście wrzucając dokumenty ( w kopercie) do skrzynki pocztowej w przedszkolu.

4. W celu uzyskania informacji o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur oraz wysokości opłat należy zadzwonić do przedszkola w dniu 24 czerwca w godz. 8.00 – 16.00.

5. O sposobie dokonania odpłatności za dyżur poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

Rodzice zainteresowani dyżurem wakacyjnym są zobowiązani do zapoznania się z procedurami obowiązującymi w przedszkolu w czasie pandemii.

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny - plik do pobrania

Łączę pozdrowienia
Bożena Strojek – dyrektor Przedszkola nr 4